Обладнання

Апарат лазерної епіляції Bioesthe Smoothlight808 (Італія)
Апарат лазерної епіляції Bioesthe Smoothlight808 (Італія)
Діодний лазер Bioesthe Smoothlight808 (Італія) – призначений для видалення волосяних фолікул і пригнічення їх розвитку на різних стадіях зростання. Принцип роботи діодного лазера грунтується на виборчій динаміці світла і тепла. Лазер проникає через поверхню шкіри до волосяного фолікула. Світлова енергія поглинається меланіном волосяного фолікула і перетворюється на теплову, руйнуючи його, при цьому сусідні тканини залишаються неушкодженими. В апараті реалізовані останні досягнення діодних лазерів – максимально висока потужність випромінювання до 150 Дж/см², широкий діапазон вибору тривалості імпульсу від 0 до 400 мс, робоча частота від 1 до 10 Гц. Апарат забезпечений вбудованою системою охолодження шкіри, що дозволяє проводити швидку і безболісну епіляцію на шкірі різного типу (на фототипах I – VI).
Апарат RF-ліфтингу Viora Reaction (Ізраіль)
Апарат RF-ліфтингу Viora Reaction (Ізраіль)
Viora Reaction (Ізраіль) - апарат для радіочастотної терапії, що застосовується в косметології і естетичній медицині для підтяжки шкіри, зменшення зморшок, зменшення проявів целюліту, усунення локальних жирових відкладень. Основна відмінність даного апарату від інших - технологія Core. В її основі - контактний спрямований вплив високочастотного електричного струму, що забезпечує контрольований прогрів дерми і підшкірно-жирової клітковини оброблюваної області. Створення певного температурного режиму ініціює денатурацію (зміну) колагенових волокон і стимулює синтетичну активність фібробластів. Естетичним ефектом процедури з використанням такої технології є омолодження, оновлення шкіри, підвищення її пружності.
Апарат фототерапії Nannolight Pro Sybaretic (США)
Апарат фототерапії Nannolight Pro Sybaretic (США)
Nannolight Pro Sybaretic (США) - новітня IPL-система. Завдяки потужній щільності енергії та удосконаленню технології за допомогою надійної системи NannoLight PRO можна здійснювати фотоомолодження, фототерапію від пігментації та фотолікування акне. Nannolight Pro Sybaretic - це IPL-система імпульсів високоінтенсивного світла з удосконаленими циліндричними імпульсами, яка є золотим стандартом завдяки винятковим результатам, рівню комфорту і мінімальному ризику виникнення ускладнень.
Апарат ролико-вакуумний Starvac DX Smart (Франція)
Апарат ролико-вакуумний Starvac DX Smart (Франція)
Апарат ролико-вакуумний Starvac DX Smart - це система інноваційного типу, яка дозволяє активно покращувати якість клітинного метаболізму різних тканин і систем організму людини. Призначений для детоксикації, ліквідації венозного застою і лімфодренажу. Після прийняття процедур посилюється ліполітичний ефект, відбувається тінізації і ліфтинг шкірного покриву, що зовні проявляється ефектом омолодження. Важливим результатом впливу апарату є нормалізація гемодинаміки та відновлення ефективного кровотоку, що є значущим для продуктивної роботи серцево - судинної системи.
Апарат ролико-вакуумний Starvac SP Original (Франція)
Апарат ролико-вакуумний Starvac SP Original (Франція)
Апарат ролико-вакуумний Starvac SP Original (Франція) - високоефективний багатофункціональний апарат для ендермотерапіі. Апарат з унікальними насадками, які дозволяють провести такі види впливів як: вакуумний, баночний і роликовий-вакуумний масаж. Всі види масажу на апараті виробляють подвійний ефект - системний лімфодренаж і глибоке розминання підшкірно-жирової клітковини. Система Starvac SP Original може відтворювати безперервний і пульсуючий вплив і має здатність встановлювати величину максимального і мінімального вакуумного впливу, а також, час тривалості двох фаз.
Апарат алмазної мікродермабразії Viora Pristine (Ізраіль)
Апарат алмазної мікродермабразії Viora Pristine (Ізраіль)
Апарат алмазної мікродермабразії Viora Pristine (Ізраіль) м'яко видаляє ороговілі клітини епідермісу кристалами алмазу лазерної огранювання, посилюючи регенерацію нових клітин і, спільно з вакуумним потоком, контролює стимуляцію виробництва колагену і еластину для створення підтягнутою, гладкою шкіри, що виблискує юністю і чистотою.Сучасна система мікродермабразії, що комбінує полірування алмазами лазерної огранювання з очищаючою і стимулюючою дією вакууму. Мікродермабразія активує оновлення шкірного покриву на рівні клітин, вакуум стимулює лімфатичну систему і циркуляцію кровоносної системи. Апарат схвалений FDA, CE, EMC, сертифікат Канади. Має 10 гіпоалергенних і гігієнічних алмазних насадок різного діаметру, які легко очищаються перед повторним використанням.
Апарат безін'єкційної мезатерапії (електропорації) Viora Pristine (Ізраіль)
Апарат безін'єкційної мезатерапії (електропорації) Viora Pristine (Ізраіль)
Апарат безін'єкційної мезатерапії (електропорації) Viora Pristine (Ізраіль) заснований на технології методу електропорації. Методика збільшує проходження клітинної мембрани і активні компоненти ефективніше проникають в пори. Інтенсивність електричних хвиль заздалегідь визначена. Коливання в тканинах призводять до руху білка в клітинах. Завдяки цьому утворюються дуже маленькі канали і в тканини надходять лікувальні розчини без проколів чи іншого ушкодження. Неінвазивна технологія допомагає корисним компонентам проникати в клітини, без пошкоджень і хворобливих відчуттів. Метод ідеально підходить для проведення процедур як по обличчю, так і по тілу.
Апарат пресотерапії Starvac Pulstar PSX (Франція)
Апарат пресотерапії Starvac Pulstar PSX (Франція)
Апарат пресотерапії Starvac Pulstar PSX (Франція) - професійний терапевтичний апарат для сегментарної пресотерапії (пневмо-компресійного масажу). Автоматично контрольована і програмована подача стисненого повітря у двостінний герметичний розділений на секції манжет, який одягається на нижні / верхні кінцівки або область живота, спини і сідниць. Наповнення манжету до обраного рівня тиску відбувається послідовно: після того, як необхідний тиск буде досягнуто в першій секції, повітря починає надходити в наступну. Апарат PSX об'єднує два ексклюзивних патента STARVAC: система DG2P (Double Gradient De Pression Physiology) гарантує постійну і ідеальну адаптацію тиску, відповідно з морфологією оброблюваної ділянки тіла, і технологія Active Wave, створює хвилеподібний рух в тканинах і забезпечує додаткову стимуляцію лімфатичної системи.