Послуги Косметологія Iн'єкційна косметологія Контурна пластика губ

Контурна пластика губ

Контурна пластика губ - сучасна ефективна процедура, яка допоможе швидко і без операції збільшити губи, додати їм спокусливу природну форму, додати об’єм, зробити пухкими і привабливими.
Записаться
Контурна пластика губ

Контурна пластика губ є найбезпечнішим, простим і природним методом збільшення і корекції губ.

Суть методики полягає у введенні філерів в область губ за допомогою голки. Це спеціальні препарати, основним компонентом яких є гіалуронова кислота - природний компонент організму людини, що відповідає за вироблення колагену і еластину в шкірі.

Контурна пластика дозволяє не тільки збільшити об'єм губ, змінити їх форму, але і зробити їх контур більш чітким, підняти куточки губ, виправити асиметрію губ, усунути ефект ясневої (гінгівальної) посмішки, а вразі вікових пацієнтів - повернути колишній об'єм, не змінюючи форми губ, при цьому позбавляючи від дрібних зморшок.

Головне - естетична корекція губ повинна переслідувати створення такої форми, яка б гармоніювала з унікальними особливостями обличчя конкретної людини. При цьому потрібно брати до уваги також вік пацієнта.

Всі препарати, які використовуються в центрі косметології Shine, сертифіковані і безпечні. Основні відмінності препаратів - в обсязі препарату, в терміні виведення препарату з організму (термін варіюється від 6 до 15 місяців) і в наявності лідокаїну в складі, що робить процедуру більш комфортною. Термін виведення препарату з організму залежить від метаболізму пацієнта.

Препарати об'ємом 0,5 мл допомагають зволожити губи", зробити їх трохи більш пухкими, надати ефект омолодження. Для корекції форми губ необхідно вибирати препарати об'ємом 1 мл. Для значної зміни форму губ (від тонких до пухких) буде потрібно 2 мл препарату, при цьому процедура робиться в 2 етапи (робиться первинна корекція препаратом 1 мл, після загоєння - повторна корекція).

Найякісніші і перевірені препарати для контурної пластики губ:

 Ultra 2 з лідокаїном 0,55 мл (США) - препарат низької щільності. Призначений для додання природного об‘єму, заповнюючи складки і зморшки губ, відновлює пружність і еластичність. Термін виведення філера з організму - 6 місяців. Концентрація гіалуронової кислоти 24мг/мл.

 Smile з лідокаїном 0,55 мл (США) - препарат середньої щільності. Призначений для невеликого збільшення об‘єму губ, корекції вертикальних зморшок в області біля губ, корекції опущених куточків губ, відновлення симетричної форми губ, корекції форми губ за рахунок наповнення і розгладження поверхні. Результат корекції природний. Термін виведення філера з організму - 6-12 місяців. Концентрація гіалуронової кислоти - 24 мг/мл.

 Ultra 3 з лідокаїном 1 мл (США) - препарат середньої щільності. Призначений для вираженої корекції форми та об'єму губ, опущених куточків губ, відновлення симетричної форми губ, формування красивого чіткого контуру губ. Термін виведення філера з організму - 9-12 місяців. Концентрація гіалуронової кислоти - 24 мг/мл.

 Volift з лідокаїном 1 мл (США)- препарат середньої щільності. Призначений для вираженої корекції форми та об'єму губ, формування красивого чіткого контуру губ, корекції опущених куточків губ, відновлення симетричної форми губ. Термін виведення філера з організму - 12-15 місяців. Концентрація гіалуронової кислоти - 17,5 мг/мл.

Teosyal Kiss Puresense з лідокаїном 1 мл (Швейцарія) - препарат середньої щільності. Призначений для створення м'якого і природного об‘єму губ, формування красивого контуру губ, корекції зморшок в періоральної області, підняття опущених куточків губ. Термін виведення філера з організму - 6-9 місяців. Концентрація гіалуронової кислоти - 25 мг/мл.

Belotero Balance без лідокаїну 1 мл (Німеччина)- препарат середньої щільності. Призначений для створення м'якого і природного об‘єму губ, формування красивого контуру губ, корекції зморшок в периоральній ділянці, підняття опущених куточків губ. Термін виведення філера з організму - 9-12 місяців. Концентрація гіалуронової кислоти - 22,5 мг/мл.

Belotero Intense Lidocaine з лідокаїном 1 мл (Німеччина) - препарат середньої щільності. Призначений для вираженої корекції форми та об'єму губ, формування красивого чіткого контуру губ, корекції опущених куточків губ, відновлення симетричної форми губ. Термін виведення філера з організму - 9-12 місяців. Концентрація гіалуронової кислоти - 25,5 мг/мл.

Neuramis Lidocaine з лідокаїном 1 мл (Південна Корея) - препарат низької щільності. Призначений для усунення дрібних і середньо-виражених зморшок, заповнює дефекти, відновлює пружність і еластичність, використовується для природного збільшення об‘єму губ. Термін виведення філера з організму - 6-9 місяців. Концентрація гіалуронової кислоти - 20 мг/мл.

Neuramis Deep Lidocaine з лідокаїном 1 мл (Південна Корея) - препарат середньої щільності. Призначений для вираженої корекції форми та об'єму губ, формування красивого чіткого контуру губ, корекції опущених куточків губ, відновлення симетричної форми губ. Термін виведення філера з організму - 6-9 місяців. Концентрація гіалуронової кислоти - 20 мг/мл.

Для вибору препарату рекомендується записатися на безкоштовну консультацію до лікаря-косметолога, з яким Ви можете обговорити бажаний результат і вибрати відповідний оптимальний препарат.


Контурна пластика губ: ідеальні губки надовго

Гарні, пухкі губи з чітким контуром миттєво притягують погляди оточуючих, тому саме від стану губ багато в чому залежить жіноча привабливість. Але, на жаль, природа подарувала досконалі губки далеко не всім, а з віком картина стає ще сумнішою — ситуацію погіршують зморшки і контур, що поплив. Однак контурна пластика губ цілком може впоратися з усіма цими дефектами зовнішності та надати губам чудового зовнішнього вигляду.

 

Контурна пластика губ: особливості процедури

Сама контурна пластика губ передбачає введення під шкіру філерів (спеціальних наповнювачів) різної щільності. Вони можуть містити різні компоненти, але в їх основі знаходиться гіалуронова кислота. Це безпечна речовина, яка здатна:

 • додавати об’єму у потрібних місцях;
 • розправляти зморшки;
 • активувати обмін речовин та інші фізіологічні процеси;
 • покращувати стан тканин (зволожувати, додавати пружності).

Гіалуронова кислота не здатна викликати алергію та інші негативні реакції організму, оскільки має на 100% природне походження – самостійно виробляється в організмі всіх людей.

 

Кому допоможе пластика губ філерами?

Контурна корекція губ може використовуватись не тільки для збільшення. Звичайно, найчастіше до неї вдаються володарки тонких від природи губ, але є інші показання до її проведення, серед яких:

 • аномальна сухість губ;
 • відсутність чіткого контуру;
 • асиметричність;
 • опущення куточків;
 • неприродна форма.

Якщо вас цікавить збільшення губ, контурна пластика подолає це завдання вже за одну процедуру. Остаточний ефект залежить від побажань клієнта та професіоналізму косметолога.

 

Як відбувається процедура?

Контурна пластика губ філерами виконується лише після консультації спеціаліста з медичною освітою, який переконається у відсутності протипоказань та оцінює особливості клієнта. Процедура проводиться у косметологічному кабінеті та займає близько 30 хвилин. Спочатку губи обов'язково обробляються гелем-анестетиком, який повністю нейтралізує болючі відчуття, що підтверджують численні відгуки. Потім косметолог розпочинає проведення пластики.

Для наповнення губ можуть використовуватися 2 різних способи введення філера, оптимальний метод підбирається фахівцем в індивідуальному порядку:

 1. Спеціальна тоненька голка дає змогу досягти більш точкового ефекту – створити виражені лінії та чіткий контур.
 2. Атравматична (нетравматична) канюля, яка дозволяє збільшити об'єм із мінімальною травматизацією тканин.

Закінчивши укол, фахівець виконує невеликий масаж, щоб гель розподілився по тканинах. І ефект від такої процедури видно буквально відразу – губки стають більш об'ємними, добре зволоженими та рівно окресленими.

Спочатку після процедури може спостерігатися невелика набряклість і маленькі синячки в зоні проведення корекції. Такі симптоми абсолютно нормальні, вони зникають за лічені дні.

 

Чи є протипоказання до проведення контурної пластики губ?

Контурна пластика губ має певні протипоказання до проведення. Серед них:

 • будь-які порушення здоров'я, які негативно позначаються на самопочутті в даний час;
 • загострення герпесу;
 • онкологія будь-якої локалізації;
 • дерматологічні захворювання, ранки на губах;
 • вагітність або період грудного вигодовування.

Перед проведенням процедури необхідно обов'язково інформувати косметолога про всі особливості власного здоров'я.

 

Особливості догляду після процедури

Після проведення контурної пластики варто дотримуватися деяких простих рекомендацій майстра з догляду за шкірою губ, щоб ранки загоїлися без ускладнень, а ефект тримався довше. Зокрема, рекомендується:

 • обробляти шкіру дезінфікуючим засобом (Хлоргексидином) протягом 2 діб;
 • відмовитися від використання будь-якої косметики на губах на 2 дні;
 • уникати тертя та тиску на губи (в т.ч. поцілунків) протягом 2 днів;
 • не відвідувати басейн, сауну чи баню протягом тижня.

Докладні поради обов'язково видає косметолог після проведення процедури.

 

Де зробити контурну пластику губ у Львові?

Якщо вас цікавить контурна пластика губ у Львові, звертайтесь до косметологічного центру Shine. Це професійний салон, який пропонує широкий спектр послуг в галузі ін'єкційної та апаратної косметології. Серед переваг центру косметології Shine:

 • застосування виключно препаратів топ-рівня від європейських виробників, які вважаються найкращими на сучасному косметологічному ринку;
 • високий професіоналізм працівників, які мають профільну освіту та величезний досвід роботи, а також регулярно беруть участь у семінарах для підвищення кваліфікації;
 • адекватна вартість послуг – якщо вас цікавить якісна контурна пластика губ, ціна такої процедури у клініці Shine повністю виправдана;
 • комфорт та максимальна зручність для клієнтів.

Контурна пластика у Львові проводиться у багатьох косметологічних салонах, але косметологічний центр Shine завжди готовий відповідати за результат і йти назустріч своїм клієнтам.

РЕЗУЛЬТАТ

 • Природний або виражений об’єм губ;
 • Зміна форми губ;
 • Формування чіткого контуру;
 • Корекція опущених куточків рота;
 • Усунення асиметрії губ;
 • Корекція ясневої (гінгівальної) посмішки.

Фото

arrow
arrow
Контурна пластика губ - Фото №1
Контурна пластика губ - Фото №2
Контурна пластика губ - Фото №3
Контурна пластика губ - Фото №4
Контурна пластика губ - Фото №5
Контурна пластика губ - Фото №6
Контурна пластика губ - Фото №7
Контурна пластика губ - Фото №8
Контурна пластика губ - Фото №9

Показання та протипоказання

img
ПОКАЗАННЯ
 • Незадоволеність формою і об'ємом губ;
 • Вікові зміни (втрата об'єму, кісетні зморшки);
 • Нечіткий контур губ;
 • Опущення куточків рота;
 • Асиметрія губ;
 • Яснева (гінгівальна) посмішка;
 • Сухість губ.
img
ПРОТИПОКАЗАННЯ
 • Шкірні захворювання;
 • Хронічні захворювання в стадії загострення;
 • Запальні процеси в зоні корекції;
 • Гострі інфекційні захворювання;
 • Прийом імуномодуляторів та імунодепресантів;
 • Вагітність і лактація.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ПРОЦЕДУРА

Отримати консультацію
prev
prev
1

Консультация

Консультація з лікарем-косметологом, обговорення бажаного результату і вибір оптимального препарату.

2

ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП

Зняття макіяжу, очищення шкірного покриву гелем чи піною, антисептична обробка шкіри.
3

Анастезія

Нанесення анестезуючого крему. У разі низького больового порогу пацієнта знеболювання може бути ін'єкційним.

4

ВВЕДЕННЯ ПРЕПАРАТУ

Лікар-косметолог здійснює введення препарату. Уколи здійснюються тонкою голкою, тому пацієнт відчуває лише легкий дискомфорт.

5

ЗАВЕРШЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Масаж губ для рівномірного розподілу препарату, антисептична обробка.

Догляд

img
Рекомендовано
 • За тиждень до процедури не відвідувати солярій, пляж;
 • За тиждень до процедури припинити прийом антибіотиків;
 • За добу до процедури утриматися від алкоголю;
 • За добу до процедури припинити прийом антикоагулянтів (препарати які гальмують процес згортання крові);
 • За годину до процедури не пити каву і препарати, що містять кофеїн;
 • В зв'язку з набряком губ після процедури наносити Траумель;
 • У разі схильністі до частого виникнення герпесу профілактично пропити противовірусний препарат по рекомендації лікаря-косметолога.
img
Заборонено
 • Протягом доби після процедури заборонено використовувати декоративну косметику і рухати зону впливу руками;
 • Протягом 2 тижнів заборонений солярій і перебування на сонці. У цей період необхідно використання косметики для захисту від сонця з SPF 30;
 • Протягом 2 тижнів варто обмежити відвідування сауни, лазні та басейну.

Актуальне відео

arrow
arrow
play
Актуальне відео - Video 1
play
Актуальне відео - Video 2
play
Актуальне відео - Video 3
play
Актуальне відео - Video 4
play
Актуальне відео - Video 5

цІни на процедури?

Назва процедури

ціна

Ultra 2 з лідокаїном 0,55 мл (США)

Ultra 2 з лідокаїном 0,55 мл (США)

4 000 грн
Smile з лідокаїном 0,55 мл (США)

Smile з лідокаїном 0,55 мл (США)

4 700 грн
Ultra 3 з лідокаїном 1 мл (США)

Ultra 3 з лідокаїном 1 мл (США)

6 000 грн
Volift (США) з лідокаїном (1 мл)

Volift (США) з лідокаїном (1 мл)

6 500 грн
Kiss Puresense з лідокаїном 0,7 мл (Швейцарія)

Kiss Puresense з лідокаїном 0,7 мл (Швейцарія)

5 100 грн
Kiss Puresense з лідокаїном 1 мл (Швейцарія)

Kiss Puresense з лідокаїном 1 мл (Швейцарія)

5 400 грн
Balance без лідокаїну 1мл (Німеччина)

Balance без лідокаїну 1мл (Німеччина)

6 000 грн
Intense Lidocaine з лідокаїном 1мл (Німеччина)

Intense Lidocaine з лідокаїном 1мл (Німеччина)

6 300 грн
Lidocaine з лідокаїном 1мл (Південна Корея)

Lidocaine з лідокаїном 1мл (Південна Корея)

4 400 грн
Deep Lidocaine з лідокаїном 1мл (Південна Корея)

Deep Lidocaine з лідокаїном 1мл (Південна Корея)

4 600 грн

записатися на консультацію

Отримайте персональну професійну консультацію

НАЙЧАСТІШІ ПИТАННЯ

Наскільки болюча ця процедура?
arrow

Зона губ надзвичайно чутлива, тому спочатку проводиться місцеве або ін'єкційне знеболення, після чого робляться ін'єкції. Неприємні відчуття таким чином зводяться до мінімуму.

Як будуть виглядати губи відразу після процедури?
arrow

Спочатку буде спостерігатися  набряклість губ, яка може зберігатися протягом 1-3 днів в залежності від індивідуальних особливостей людини. Потім набряклість спадає. Можливі також невеликі синці.

Чи шкідлива ця процедура?
arrow

Контурна пластика губ не представляє ніякої шкоди для здоров'я. Для процедури використовуються тільки надійні філери від провідних виробників. Всі препарати виготовлені на основі гіалуронової кислоти - природного компонента організму, тому їх введення є абсолютно безпечним.

Як будуть виглядати губи, наприклад, через рік, якщо перестати робити контурну пластику губ?
arrow

В такому випадку губи повернуться в  свою початкову форму і розмір. Інформація про те, що губи обвиснуть  і стануть більш зморщеними - міф.