Послуги Косметологія Iн'єкційна косметологія Біоревіталізація обличчя

Біоревіталізація обличчя

Біоревіталізація - процедура ін'єкційного введення гіалуронової кислоти в глибокі шари шкіри. Вона спрямована на активне зволоження, розгладження зморшок, усунення слідів постакне і загальне поліпшення стану шкіри.
Записаться
Біоревіталізація обличчя

Біоревіталізація - це ін'єкційна методика омолодження шкіри шляхом введення в її глибокі шари гіалуронової кислоти. Ця речовина абсолютно природна для людського організму і синтезується в тканинах з самого народження. У віці 25 років вироблення цього полімерного з'єднання починає знижуватися, і його нестача призводить до погіршення тургору, появи зморшок, гіперпігментації та іншим естетичним проблемам шкіри. Біоревіталізація шкіри дозволяє заповнити дефіцит гіалуронової кислоти, призупинити процес старіння і повернути обличчю молодий і здоровий вигляд.

Найякісніші і перевірені препарати для біоревіталізації:

 Volite 1 мл (США) - основним компонентом є гіалуронова кислота. Для досягнення кращого anti-age ефекту при розробці препарату використовувалася досконала технологія VYCROSS, яка поперечно зшиває молекули гіалуронату для продовження стійкості ефекту. Додатково в складі міститься анестетик - лідокаїн, який робить процедуру більш комфортною для пацієнта. Препарат забезпечує шкірі гладкість, пружність і глибоке зволоження протягом 6-9 місяців. На відміну від багатьох інших засобів, при використанні даного препарату для отримання бажаного результату достатньо всього однієї ін'єкції. Рекомендований вік для застосування препарату - старше 30 років. Концентрація гіалуронової кислоти - 12 мг/мл.

 Hydrate 1 мл (США) - основними компонентами є гіалуронова кислота і антиоксидант - манітол. Завдяки манітолу препарат отримує більшу стійкість, а клітини шкіри стають менш схильні до негативного впливу вільних радикалів. Також саме манітол пролонгує дію препарату майже втричі. Курс складається з 2-3 процедур через кожні 3-4 тижні. Після трьох процедур шкіра набуває здорового, сяючого вигляду, стає еластичною і пружною на термін не менше 12 місяців. Рекомендований вік для застосування препарату -  25-35 років. Концентрація гіалуронової кислоти - 13,5 мг/мл.

Profhilo 2 мл (Італія) - містить велику концентрацію 2 видів гіалуронової кислоти: високомолекулярної і низькомолекулярної. Забезпечує багаторівневе динамічне ремоделювання тканин і усуває втрату еластичності шкіри (обличчя, шия). Основний результат препарату - максимальний яскраво-виражений ліфтинг-ефект. Одне з його відмінностей від інших препаратів полягає в тому, що Profhilo вводять тільки в 10 точок, а не по всьому обличчю, як в процесі класичної біоревіталізації. Курс складається з 2 процедур, результати проявляються миттєво і зберігаються в середньому 4-6 місяців. Рекомендований вік для застосування препарату - старше 30 років. Концентрація гіалуронової кислоти - 32 мг/мл.

Teosyal PureSense Redensity Ⅰ 1 мл (Швейцарія) - основним компонентом є нестабілізована гіалуронова кислота нетваринного походження. Головною відмінністю даного препарату є метод доставки" молекул гіалуронової кислоти, розроблений лабораторією TEOXANE: після введення в підшкірний шар, де вони розпадаються на моно- і дисахариди, і в поєднанні з комплексом вітамінів і амінокислот, якими посилено Teosyal PureSense Redensity I, препарат утворює нові молекули своєї «гіалуронки» з частинок речовини, яка знаходиться в наших власних клітинах. Таким чином, препарат є «будівельним матеріалом» для створення нових «молекул молодості» в шкірі. В результаті використання препарату можна домогтися усунення темних кіл під очима, візуального омолодження рис обличчя, зміцнення тургору, усунення зморшок і відновлення сяйва шкіри. Курс складається з 2-3 процедур через кожні 10-14 днів. Рекомендований вік для застосування препарату - старше 30 років. Концентрація гіалуронової кислоти - 15 мг/мл.

Meso-Wharton P199 1,5 мл (США) - основним компонентом є унікальний запатентований пептид Wharton Jelly Peptide Р199 ™. Вікові зміни шкіри пов'язані, в першу чергу, зі зниженням рівня клітинного оновлення. Якщо вчасно стимулювати поділ стовбурової клітини, то старіння сповільнюється, а шкіра відновлюється природним чином на тривалий термін. Це стало можливим завдяки відкриттю поліпептиду Wharton Jelly Peptide Р199 ™. Meso-Wharton P199™ - ін'єкційний препарат медичного призначення для досконалої репродукції клітин шкіри за рахунок унікального запатентованого пептиду Wharton Jelly Peptide Р199 ™, який надає науково доведений цілеспрямований вплив на власні стовбурові клітини епідермісу і дерми. Курс складається з 4-6 процедур, при цьому 2-3 процедури проводяться з інтервалом раз на тиждень, наступні 2-3 процедури - раз в 2 тижні. Рекомендований вік для застосування препарату - старше 40 років. Далі для збереження стійкого результату буде достатньо підтримуючого курсу ін'єкцій 1 раз на рік. Концентрація гіалуронової кислоти - 1,56 мг/мл.

Meso-Xanthin F199 1,5 мл (США) - основним компонентом є фукоксантин (Fucoxanthin F-199) - каротиноїд. Однією з причин передчасного старіння клітин є несприятливий вплив зовнішнього середовища, вплив УФ-променів, а також нездоровий спосіб життя, які в сукупності призводять до появи пігментних плям, висипань і погіршення якості і структури шкіри. Каротонід Fucoxanthin F199 спрямований на ексклюзивну детоксикацію клітин шкіри на епігенетичном рівні, завдяки чому надає терапевтичний ефект на генетичний матеріал клітин епідермісу і дерми, сприяє самовідновлення «пошкоджених» клітин шкіри, забезпечує протизапальний ефект, «захищає» від впливу агресивних факторів навколишнього середовища. Курс складається з 4-6 процедур, при цьому 2-3 процедури проводяться з інтервалом раз на тиждень, наступні 2-3 процедури - раз в 2 тижні. Далі для збереження стійкого результату буде достатньо підтримуючого курсу ін'єкцій 1 раз на рік. Рекомендований вік для застосування препарату - старше 25 років. Концентрація гіалуронової кислоти - 1,56 мг/мл.

MesoSculpt C 71 1 мл (США) - основними компонентами є унікальний запатентований комплекс LipoBlock XP2 і пептид Hexapeptide 17. Препарат впливає на жирову тканину на генетичному рівні, контролює утворення і активує процеси розсмоктування жирової тканини, відновлює контури обличчя і шиї. Єдиний препарат, який ефективно і безпечно регулює всі процеси, що відбуваються в жировій тканині, ефективно приводячи до тривалого зменшення її об'єму. Призначений для формування чіткого овалу обличчя. Перші результати дії препарату можна помітити вже після першої процедури, для максимально вираженого ефекту необхідний курс з 4-8 сеансів з часовим проміжком 7-10 днів. Рекомендований вік для застосування препарату - старше 25 років.

MesoEye C71 1 мл (США) - основними компонентами є пептиди PeriOrbital Peptide XP2, Hexapeptide 17 і нестабілізована гіалуронова кислота біоферментативного походження. Препарат призначений для корекції естетичних проблем області навколо очей, що гарантує позбавлення від дрібних зморшок, набряклості і темних кіл. Курс складається з 4-6 процедур, при цьому 2-3 процедури проводяться з інтервалом раз на тиждень, наступні 2-3 процедури - раз в 2 тижні. Рекомендований вік для застосування препарату - старше 40 років. Концентрація гіалуронової кислоти - 15 мг/мл.

Aquashine Classic 2 мл (Південна Корея) - основними компонентами є високомолекулярна гіалуронова кислота і 4 види пептидів. Препарат вже з першої процедури надає ефект вираженого ліфтингу і ущільнення шкіри за рахунок інтенсивної стимуляції синтезу колагену і значного підвищення проліферації клітин шкіри. Препарат володіє потужною блокуючою дією відносно речовин, що руйнують компоненти міжклітинної матриксу, що забезпечує більш виражений і пролонгований ефект від процедури. Результат помітний вже через 4-5 днів після сеансу, курс складається з 2-4 процедур на рік. Рекомендований вік для застосування препарату - 30-40 років. Концентрація гіалуронової кислоти - 15 мг/мл.

Aquashine BR 1 мл (Південна Корея) - основними компонентами є гіалуруновая кислота, 4 олігопептида і амінокислоти. Препарат освітлює пігментні плями будь-якого походження та запобігає появі нових пігментних утворень, завдяки пептидам, що блокують взаємодію меланостимулюючого гормону з рецептором, що призводить до зниження синтезу тирозинази і зменшення синтезу меланіну. Додатково препарат має ефект вираженого і стійкого ліфтингу, ущільнення шкіри, який здійснюється завдяки інтенсивній стимуляції синтезу колагену і значного підвищення проліферації клітин шкіри. Курс складається з 3-4 процедур з інтервалом в 4 тижні. Рекомендований вік для застосування препарату - старше 40 років. Концентрація гіалуронової кислоти - 13 мг/мл.

Aquashine BTX 2 мл (Південна Корея) - основними компонентами є гіалуронова кислота і біоміметичні регуляторні пептиди. Препарат забезпечує потужний ліфтинг, відновлення компонентів міжклітинного матриксу, виражену депігментуючу дію, зміцнення судин і регідратацію шкіри. Спеціалізований комплекс біоміметичних пептидів активізує проліферацію фібробластів і кератиноцитів, підвищуючи продукцію колагену і гіалуронової кислоти, що призводить до підвищення щільності і еластичності шкіри, відновленню рельєфу і розгладження зморшок. Завдяки пептидів, що блокують взаємодію меланостимулюючого гормону з рецептором, препарат освітлює пігментні плями і запобігає появі нових пігментних утворень. Рекомендований вік для застосування препарату - старше 35 років. Курс складається з 3 процедур з інтервалом в 1 місяць. Концентрація гіалуронової кислоти - 15 мг/мл.

Для вибору препарату рекомендується записатися на безкоштовну консультацію до лікаря-косметолога, який оцінить стан шкіри і допоможе підібрати оптимальний препарат.

РЕЗУЛЬТАТ

 • Поліпшується структура шкіри; 
 • Вирівнюється колір і рельєф обличчя;
 • Помітно зменшуються великі вікові і дрібні мімічні зморшки; 
 • Підвищується тургор і еластичність шкіри обличчя, завдяки чому відновлюється чітка лінія вилиць, підтягується овал обличчя;
 • Зменшується гравітаційний птоз; 
 • Зникають пігментні плями;
 • Знижується вираженість темних кіл під очима; 
 • Підвищується тургор і тонус шкіри в периорбінальній ділянці.

Фото

arrow
arrow
Біоревіталізація обличчя - Фото №1
Біоревіталізація обличчя - Фото №2

Показання та протипоказання

img
ПОКАЗАННЯ
 • Зниження тургору, еластичності, тонусу шкіри;
 • Птоз, зміна овалу та контурів обличчя;
 • Локальні жирові відкладення на обличчі і шиї;
 • Вікові і мімічні зморшки;
 • Ознаки фотостаріння;
 • Пігментація;
 • Дефекти шкіри, викликані акне;
 • Сухість, зневоднення шкіри;
 • Зміна кольору обличчя;
 • Неправильна робота сальних залоз;
 • Темні кола і мішки під очима;
 • Мімічні зморшки в куточках очей.
img
ПРОТИПОКАЗАННЯ
 • Вагітність, період лактації;
 • Онкологічні захворювання;
 • Індивідуальна непереносимість або гіперчутливість до компонентів препарату;
 • Нервово-м'язові патології;
 • Місцеве запалення в зоні планованої ін'єкції;
 • Епілепсія;
 • Гемофілія (порушення згортання крові);
 • Прийом антибіотиків, антикоагулянтів.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ПРОЦЕДУРА

Отримати консультацію
prev
prev
1

Консультація

Лікар-косметолог оцінює стан шкіри і допомагає підібрати оптимальний варіант лікування.

2

Підготовчий етап

Зняття макіяжу, очищення шкірного покриву гелем чи піною, антисептична обробка шкіри.

3

Анестезія

У разі, якщо препарат не містить лідокаїн - наноситься анестезуючий крем.

4

Введення препарату

Лікар-косметолог вводить препарат по системі, передбаченої обраним препаратом.

5

Завершення процедури

Лікар-косметолог проводить антисептичну обробку і наносить заспокійливу маску.

Догляд

img
Рекомендовано
 • Застосування антисептичних лосьйонів і  гелів для загоєння на водній основі протягом 2-3 днів;
 • Рясне споживання води;
 • Застосування льоду в зоні набряклості і почервоніння;
 • Прийом протизапальних препаратів за рекомендацією лікаря-косметолога;
 • Дотримання графіка курсу процедур;
 • У разі появи ознак алергічної реакції негайне звернення до лікаря-косметолога.
img
Заборонено
 • Дотики до обличчя руками протягом одного дня;
 • Нанесення доглядового, тонального крему, консилеру і рум'ян протягом одного дня;
 • Вживання алкоголю протягом 2-3 днів;
 • Відвідування лазні, сауни, солярію та спортивні тренування протягом тижня;
 • Використання спиртовмісних косметичних засобів протягом тижня.
 • Використання скрабів протягом 2 тижнів.

Актуальне відео

arrow
arrow
play
Актуальне відео - Video 1
play
Актуальне відео - Video 2

цІни на процедури?

Назва процедури

ціна

Volite 1 мл (США)

Volite 1 мл (США)

7 000 грн
Hydrate 1 мл (США)

Hydrate 1 мл (США)

4 100 грн
Profhilo 2 мл (Італія)

Profhilo 2 мл (Італія)

6 000 грн
PureSense Redensity Ⅰ 1 мл (Швейцарія)

PureSense Redensity Ⅰ 1 мл (Швейцарія)

4 000 грн
PureSense Redensity Ⅰ 3 мл (Швейцарія)

PureSense Redensity Ⅰ 3 мл (Швейцарія)

6 000 грн
Meso-Wharton P199 1,5 мл (США)

Meso-Wharton P199 1,5 мл (США)

4 100 грн
Meso-Xanthin F199 1,5 мл (США)

Meso-Xanthin F199 1,5 мл (США)

4 000 грн
MesoSculpt C 71 1мл (США)

MesoSculpt C 71 1мл (США)

3 700 грн
MesoEye C71 1мл (США)

MesoEye C71 1мл (США)

3 700 грн
Rejuran Healer (Південна Корея) 2 мл

Rejuran Healer (Південна Корея) 2 мл

4 000 грн
Rejuran S (Південна Корея) 1 мл

Rejuran S (Південна Корея) 1 мл

2 700 грн
Rejuran i (Південна Корея) 1 мл

Rejuran i (Південна Корея) 1 мл

2 700 грн
Classic 2 мл (Південна Корея)

Classic 2 мл (Південна Корея)

3 500 грн
BR 1 мл (Південна Корея)

BR 1 мл (Південна Корея)

3 500 грн
BTX 2 мл (Південна Корея)

BTX 2 мл (Південна Корея)

3 500 грн

записатися на консультацію

Отримайте персональну професійну консультацію

НАЙЧАСТІШІ ПИТАННЯ

Чи робиться анестезія перед процедурою?
arrow

Деякі препарати містять лідокаїн, тому процедура проходить безболісно. Для інших препаратів перед процедурою наноситься місцева анестезія. Вартість анестезії входить у вартість процедури.

З якого віку рекомендована біоревіталізація?
arrow

Біоревіталізація проводиться вже з 25 років для профілактики старіння, зменшення глибини  перших зморшок або відновлення шкіри, наприклад, після перебування на сонці.

Чи можна за допомогою біоревіталізації забрати носогубні складки?
arrow

Препарати, які надають яскраво-виражений ліфтинг-ефект, наприклад Profhilo, допоможуть зменшити вираженість носогубних складок. Максимально прибрати носогубні складки допомагає контурна пластика.