Home Послуги Масаж Антицелюлітні програми

Антицелюлітні програми

Антицелюлітні процедури: комплексний підхід для максимального результату

Целюліт є практично у кожної жінки, але багато хто не втрачає надії впоратися з таким дефектом фігури. І сучасна косметологія завжди готова допомогти. Комплексний підхід допоможе досягти досконалості фігури, потрібно лише підібрати правильні процедури. Центр косметології Shine у Львові готовий запропонувати високоефективні антицелюлітні процедури на будь-який смак, які допоможуть зберегти фігуру та шкіру у відмінному стані.

 

Антицелюлітні процедури – що це таке?

Целюліт візуально виглядає як пухка бугриста шкіра і є, за своєю суттю, ні чим іншим, як зайвими жировими відкладеннями. Жир відкладається локально і викликає порушення мікроциркуляції крові, у результаті між жировими клітинами з'являються фіброзні зміни. Зовні це виглядає як усім відома апельсинова кірка.

Процедури від целюліту допомагають відновити оптимальну структуру підшкірно-жирового шару, відновити оптимальний лімфоток та циркуляцію крові. Підібрати оптимальну програму допоможе досвідчений косметолог, який враховуватиме вік клієнта, особливості його здоров'я, стадію целюліту та багато інших супутніх факторів. Щоб досягти максимального ефекту, слід поєднати антицелюлітні програми в салонах з дієтичним харчуванням, домашнім доглядом за шкірою та адекватною фізичною активністю.

 

Найефективніші процедури від целюліту

Центр косметології Shine пропонує пройти найкращі салонні процедури від целюліту за максимально комфортних умов. Серед найефективніших методів позбавлення апельсинової кірки:

 1. PR-ліфтинг на ізраїльському апараті Viora Reaction Дає змогу надійно усунути локальні жирові відкладення та підтягнути шкіру у проблемних зонах. Позитивний ефект досягається завдяки інтенсивному прогріванню тканин імпульсами радіочастотної енергії, завдяки чому вже розтягнуті сполучні волокна скорочуються, відбувається активний синтез колагену та прискорення кровообігу. Нагрів жирових клітин призводить до їхнього виходу в лімфатичну систему, внаслідок чого жир залишає організм природним шляхом.
 2. Ролико-вакуумний масаж на французькому мультифункціональному апараті Starvac. Цей прилад поєднує ефект від традиційного баночного масажу та класичного ручного методу. В результаті ролико-вакуумний масаж активно покращує обмін речовин, активізує кровообіг, усуває застої лімфи та стимулює розщеплення жирів. Крім того, він допомагає позбутися набряків і виводить токсини. Лікування целюліту відбувається максимально ефективно.
 3. Пресотерапія на французькому апараті Starvac Pulstar. Така процедура інтенсивно стимулює функції лімфатичної системи та ефективно посилює кровообіг у проблемних зонах. Пресотерапія дозволяє активувати обмінні процеси та усунути жирові відкладення. Одна така антицелюлітна програма за ефективністю дорівнює 7 сеансам класичного лімфодренажного масажу, що підтверджують відгуки.
 4. Ручний масаж із застосуванням різноманітної активної косметики та природних компонентів. Він стимулює внутрішні процеси, активує кровотік та обмін речовин, сприяє виведенню рідини та шлаків із проблемних тканин. Завдяки цьому целюліт значно зменшується чи навіть повністю зникає.
 5. Обгортання з використанням водоростей, цілющих грязей та глини. Правильна програма антицелюлітного масажу дає змогу посилити кровообіг, покращити місцевий обмін речовин та усунути жирові клітини. Завдяки курсу обгортань шкіра стає тонізованою, гладкою та дуже красивою.

Отримати консультацію щодо особливостей та ефективності тієї чи іншої технології можна на консультації у лікаря-косметолога косметологічного центру Shine. Записатись можна легко на сайті або за контактним номером телефону.

 

Де пройти антицелюлітну програму у Львові?

Якщо вас цікавить найкраща антицелюлітна програма у Львові, ласкаво просимо до центру косметології Shine. Серед переваг нашої клініки:

 • виключно індивідуальний підхід - досвідчений косметолог підбере оптимальний варіант антицелюлітної програми або комплекс процедур для досягнення максимального результату з урахуванням показань та протипоказань;
 • високий професіоналізм співробітників - всі косметологи регулярно покращують свої навички та вивчають нові досягнення у сфері косметології, щоб завжди йти в ногу з часом та пропонувати клієнтам лише найкраще;
 • використання лише сертифікованих апаратів та високоякісної косметики кращих європейських виробників;
 • регулярні акції та цікаві ціни для постійних клієнтів;
 • висока якість сервісу;
 • адекватна, конкурентоспроможна вартість послуг - ми не завищуємо ціни надмірно, але водночас пропонуємо клієнтам високу якість.

Фахівці центру косметології Shine мають чималий досвід роботи в комбінуванні та застосуванні високоефективних антицелюлітних засобів та технік. Тому з нами боротьба з проблемою целюліту буде справді успішною!